Plynový žhavič na uhlíky - AO, Gaskocher Black

Kód: 4250239385645
560 Kč 463 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Plánujete vodní dýmku kdesi v přírodě a nebudete mít možnost elektřiny? Vůbec nevadí, plynový žhavič německé značky AO to vyřeší. Model Gaskocher Black je ideální na cesty. Kompatibilní je s klasickými plynovými kartušemi (190g) a regulace síly plamene se nachází na boku. Žhavič je dodáván bez plynu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plánujete vodní dýmku kdesi v přírodě a nebudete mít možnost elektřiny? Vůbec nevadí, plynový žhavič německé značky AO to vyřeší. Model Gaskocher Black je ideální na cesty. Kompatibilní je s klasickými plynovými kartušemi (190g) a regulace síly plamene se nachází na boku. Pohodlně na něm nažhavíte až 8 uhlíků a ani vítr vás nezastaví. Uhlíky jsou totiž chráněné v misce, do které jinak můžete vložit držák a ohřát si tak oběd nebo udělat čaj.

Pokud si tedy rádi dáváte vodní dýmku na cestách, tohle je všestranný pomocník, který nesmí ve výbavě chybět.

Žhavič je dodáván bez plynu.

Nemůže být používán s rychlozápalné uhlíky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ao

Německá značka AO jsou mladí dynamičtí nadšenci, které jejich práce opravdu baví. Zabývají se výrobou kvalitních doplňků k vodním dýmkám. Všechny své výrobky nejdříve podrobí pečlivému vývoji a testování, než je pustí do světa. Sází na praktičnost a individualitu a jejich heslem je "Made for you". Koupí doplňků této značky rozhodně neuděláte chybu.