Elektrický žhavič na uhlíky - AO, Blazer X 1500W

Kód: 4250239388448
695 Kč 574 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Máte rádi chuť vodní dýmky z klasických uhlíků, ale nažhavit je vám přijde zdlouhavé? Vyzkoušejte elektrický žhavič od německé značky AO. Model Blazer X má výkon celých 1500W a uhlíky jsou připravené k použití za 5 až 10 minut. Pro domácí použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi chuť vodní dýmky z klasických uhlíků, ale nažhavit je vám přijde zdlouhavé? Vyzkoušejte elektrický žhavič od německé značky AO. Model Blazer X má výkon celých 1500W a uhlíky jsou připravené k použití za 5 až 10 minut. Díky ochranné mřížce a CE těsnění je nahřívání bezpečné. Vybaven je také termostatickou ochranou proti přehřátí. Žhavič má 4 gumové nožičky, které zaručí dostatečnou stabilitu. Elektrický žhavič Blazer X je vhodný pro domácí použití a nelze na něm nahřívat rychlozápalné uhlíky!

Může být používán pouze s nasazenou ochrannou mřížkou.

Nemůže být používán s rychlozápalné uhlíky.

Pro domácí použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ao

Německá značka AO jsou mladí dynamičtí nadšenci, které jejich práce opravdu baví. Zabývají se výrobou kvalitních doplňků k vodním dýmkám. Všechny své výrobky nejdříve podrobí pečlivému vývoji a testování, než je pustí do světa. Sází na praktičnost a individualitu a jejich heslem je "Made for you". Koupí doplňků této značky rozhodně neuděláte chybu.