Elektrický žhavič na uhlíky - AO, Blazer T 650W

Kód: 4250239385072
686 Kč 567 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Elektrický žhavič německé značky AO oceníte především pro jeho praktické vychytávky. Model Blazer T je sice menší, ale o to propracovanější. Kromě termostatické ochrany proti přehřátí disponuje i tlačítkem ON/OFF, které zhasne v momentě maximálního nažhavení uhlíků. Má také odnímatelnou rukojeť, takže manipulace se žhavými uhlíky je bezpečná. Pro domácí použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický žhavič německé značky AO oceníte především pro jeho praktické vychytávky. Model Blazer T je sice menší, ale o to propracovanější. Kromě termostatické ochrany proti přehřátí disponuje i tlačítkem ON/OFF, které zhasne v momentě maximálního nažhavení uhlíků. Má také odnímatelnou rukojeť, takže manipulace se žhavými uhlíky je bezpečná. Výkon 650W dokáže nahřát až 10 uhlíků za 5 až 10 minut. Chcete-li nahřívání ještě více urychlit, použijte i vrchní víko. Kapacitu žhaviče lze rozšířit ještě o přídavnou mřížku. Stabilitu vám zajistí 4 gumové nožičky na spodní straně. Určeno pro domácí použití. Nelze žhavit rychlozápalné uhlíky!

Nemůže být používán s rychlozápalné uhlíky.

Pro domácí použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ao

Německá značka AO jsou mladí dynamičtí nadšenci, které jejich práce opravdu baví. Zabývají se výrobou kvalitních doplňků k vodním dýmkám. Všechny své výrobky nejdříve podrobí pečlivému vývoji a testování, než je pustí do světa. Sází na praktičnost a individualitu a jejich heslem je "Made for you". Koupí doplňků této značky rozhodně neuděláte chybu.