Vodní dýmka - Maklaud, X Buddha

Kód: 5866
ZDARMAZDARMA
vodni dymka maklaud x buddha
5 498 Kč 4 544 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Jednoduše nemá smysl mluvit o tom, která dýmka Maklaud je atraktivnější, protože tyto dýmky jsou originální, každý svým způsobem. Zároveň, ať už si vyberete jakoukoliv, patří k řadě prémiových produktů a potěší vás odpovídající kvalitou. Koupit Maklaud X Buddha znamená stát se majitelem jednoho z nejjasnějších a nejoriginálnějších dýmkových modelů od známé ruské značky. Volba této konkrétní dýmky osloví ty, kteří ocení jeho neobvyklý vzhled a originalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduše nemá smysl mluvit o tom, která dýmka Maklaud je atraktivnější, protože tyto dýmky jsou originální, každý svým způsobem. Zároveň, ať už si vyberete jakoukoliv, patří k řadě prémiových produktů a potěší vás odpovídající kvalitou. Koupit Maklaud X Buddha znamená stát se majitelem jednoho z nejjasnějších a nejoriginálnějších dýmkových modelů od známé ruské značky. Volba této konkrétní dýmky osloví ty, kteří ocení jeho neobvyklý vzhled a originalitu. Díky prstenovému uchycení ve tvaru hlavy Buddhy je dýmka svým způsobem stylová a jemně zdůrazňuje vkus jeho majitele. Jako materiál pro něj byla použita ocel, díky čemuž bylo zařízení odolné a spolehlivé v provozu. Dýmka bude nejen poskytovat vysokou kvalitu a spolehlivost ale také poskytne svému majiteli dlouhou a kvalitní službu. Taková dýmka lze připevnit k jakékoli váze těsněními. 

Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Typ: luxusní
Velikost: nad 60cm
Váza: ne
Korunka: ne
Náustek: ne
Hadice: ne
Diffusor: ano
Tesnění pro vázu: ano
Tesnění pro korunku: ano
Vnitřní průměr těla: 14mm
? Výška: 61cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

maklaud

Vodní dýmky Maklaud kombinují všestrannost, evropskou kvalitu a dostupnou cenu. Vyberte si model, který plně odpovídá vašim potřebám.

Vodní dýmky Maklaud jsou neustále žádané. Tato značka je již dlouho známá znalcům a poskytuje vše, co kuřáci vodních dýmek potřebují. Vývojáři se starali o své zákazníky. Každý model je jedinečný a má řadu charakteristických vlastností. Návrhářům se podařilo spojit propracovanost linií a moderní požadavky na bezpečnost a pohodlí. Všechny komponenty těsně přiléhají a zaručují stoprocentní těsnost. Spoje do sebe krásně zapadají, což vám umožňuje nevyvíjet nadměrnou sílu. Výrobce používá pro výrobu kovových dílů speciální slitiny, které se nebojí koroze a mohou bez oprav fungovat po celá desetiletí.