Vodní dýmka - Maklaud, X Beebacker

Kód: 6765
ZDARMAZDARMA
vodni dymka maklaud x beebacker
7 299 Kč 6 032 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Tělo vodní dýmky Maklaud Beebacker je originální design, styl a vysoká kvalita. Vodní dýmka ztělesňuje Terminátora, který vypadá velmi působivě. Fanoušci tohoto tématu budou v tomto designu určitě ztělesněni. K výrobě příslušenství byla použita potravinářská nerezová ocel, což je ukazatelem praktičnosti a spolehlivosti. Vložky jsou vyrobeny z mosazi, která chrání před různými druhy poškození a koroze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělo vodní dýmky Maklaud Beebacker je originální design, styl a vysoká kvalita. Vodní dýmka ztělesňuje Terminátora, který vypadá velmi působivě. Fanoušci tohoto tématu budou v tomto designu určitě ztělesněni. K výrobě příslušenství byla použita potravinářská nerezová ocel, což je ukazatelem praktičnosti a spolehlivosti. Vložky jsou vyrobeny z mosazi, která chrání před různými druhy poškození a koroze. Vodní dýmka Maklaud Beebacker se vyznačuje nejen stylovým designem ale také dlouhou životností. To je možné díky skutečnosti, že se výrobce postaral o použití vysoce kvalitních materiálů, které se zpracovávají ručně.

Specifikace:

  • ,ateriál těla: nerezová ocel AISI 304
  • ponorná část těla: nerezová ocel AISI 304
  • materiál vložky: mosaz
  • základní materiál: nerezová ocel AISI 304
  • výška dýmky: 70 cm
  • ventil: externí
  • montážní systém: těsnění
  • difuzor: neregulovaný
  • vnitřní průměr hřídele: 14 mm

Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Typ: luxusní
Velikost: nad 60cm
Váza: ne
Korunka: ne
Náustek: ne
Hadice: ne
Diffusor: ano
Tesnění pro vázu: ano
Tesnění pro korunku: ano
Vnitřní průměr těla: 14mm
? Výška: 61cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

maklaud

Vodní dýmky Maklaud kombinují všestrannost, evropskou kvalitu a dostupnou cenu. Vyberte si model, který plně odpovídá vašim potřebám.

Vodní dýmky Maklaud jsou neustále žádané. Tato značka je již dlouho známá znalcům a poskytuje vše, co kuřáci vodních dýmek potřebují. Vývojáři se starali o své zákazníky. Každý model je jedinečný a má řadu charakteristických vlastností. Návrhářům se podařilo spojit propracovanost linií a moderní požadavky na bezpečnost a pohodlí. Všechny komponenty těsně přiléhají a zaručují stoprocentní těsnost. Spoje do sebe krásně zapadají, což vám umožňuje nevyvíjet nadměrnou sílu. Výrobce používá pro výrobu kovových dílů speciální slitiny, které se nebojí koroze a mohou bez oprav fungovat po celá desetiletí.