Vodní dýmka - Union, Sleek Standard White
Kód: 3953.png?61f2d07c)
.png?6175bf2e)

Související produkty
Detailní popis produktu
Tato dýmka je charakteristická unikátním spojením nerezu a dřeva. Srdce dýmky, které zdobí logo Union Hookah tvoří speciální konstrukční plast značky Delrin, který zaručuje vysokou odolnost materiálu. Dřevo se barví italským olejem a intenzita barvy je vždy různá, jelikož dřevo je přírodní materiál a způsob jakým se olej do dřeva vsakuje vždy záleží na různých podmínkách. Tímto je každý kus originál.
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv korunkou z naší nabídky.
Jak vybrat správnou vázu na tuto vodní dýmku?
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv vázou větší velikosti.
Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.
Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodní dýmky 40-60cm |
|---|---|
| EAN: | 3953 |
| Typ dýmky: | ⚖️ Zlatý střed |
| Obsah balení: | 🦴 Pouze tělo |
| Velikost: | 40-60cm |
| Typ spojení: | 🔘 Na těsnění |
| Dekor: | dřevěný návlek |
| Barva: | ⚪ Bílá |
| Váza: | ne |
| Korunka: | ne |
| Náustek: | ano |
| Hadice: | ne |
| Diffusor: | ne |
| Tesnění pro vázu: | ano |
| Tesnění pro korunku: | ano |
| Vnitřní průměr těla: | 11mm |
| ? Výška: | 48cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

