Vodní dýmka - Panda Hookah, Window Gold
Kód: 3188.png?61f2d07c)
.png?6175bf2e)

Související produkty
Detailní popis produktu
Vodní dýmka Panda má super design a nejkvalitnější materiály, jako je nerezová ocel a polyacetal. Specialitou tohoto modelu jsou “okna” na těle dýmky tvořící zajímavý vzor. Každá plocha je orámována zkosením a všechny detaily jsou perfektně vyladěny. Stejně jako mnoho dalších modelů Pandy má i tato neobvyklý zpětný ventil s estetickým plíškem, který dodává vyfukovanému kouři punc velkoleposti.
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv korunkou z naší nabídky.
Jak vybrat správnou vázu na tuto vodní dýmku?
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv vázou větší velikosti.
Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.
Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodní dýmky 40-60cm |
|---|---|
| EAN: | 3188 |
| Typ dýmky: | 💎 Luxusní |
| Obsah balení: | 🦴 Pouze tělo |
| Velikost: | 40-60cm |
| Typ spojení: | 🔘 Na těsnění |
| Dekor: | polyacetalový návlek |
| Barva: | ⚫ Černá |
| Váza: | ne |
| Korunka: | ne |
| Náustek: | ano |
| Hadice: | ne |
| Diffusor: | ano |
| Tesnění pro vázu: | ano |
| Tesnění pro korunku: | ano |
| Vnitřní průměr těla: | 13mm |
| ? Výška: | 52cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Dýmky s pandím motivem vás dostanou nápaditým a elegantním designem, který je sjednocený pro tuto kolekci. Najdete zde jak základní jednoduché dýmky, tak i pokročilé modely, kterými nepohrdne žádný zkušený dýmkař. A to vše v příznivé cenové relaci.
