Vodní dýmka - Misha, Revolt Gypsy King Gold
Kód: 4673737303186.png?61f2d07c)
.png?6175bf2e)

Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi stylová vodní dýmka od dceřiné značky Alpha Hookah. Výjimečný model založený na modelu MISHA Revolt HERO pro ty, kteří mají v žilách tekuté zlato! Nový model je k dispozici ve dvou barvách, z nichž každá svým vlastním způsobem odráží rebelského ducha Mishy. GYPSY KING je o odvaze, jasu a samozřejmě o noblese – něčem, co rezonuje s každým. Pro ty, kteří milují život v luxusu!
Můžete docenit kvalitní provedení i použité materiály.
Dýmku lze rozebrat a tím lépe vyčistit nebo třeba vzít s sebou.
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv korunkou z naší nabídky.
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv vázou větší velikosti.
Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.
Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodní dýmky 40-60cm |
|---|---|
| EAN: | 4673737303186 |
| Velikost: | 40-60cm |
| Dekor: | nerez |
| Spojení: | těsnění |
| Barva: | zlatá |
| Váza: | ne |
| Korunka: | ne |
| Náustek: | ano |
| Hadice: | ano |
| Diffusor: | ano |
| Tesnění pro vázu: | ano |
| Tesnění pro korunku: | ano |
| Vnitřní průměr těla: | 13mm |
| ? Výška: | 50cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Dceřiná značka Alpha Hookah.
