Vodní dýmka - HookahTree, Stainless Middle
Kód: 4925.png?61f2d07c)
.png?6175bf2e)

Související produkty
Detailní popis produktu
Vodní dýmka Stainless Middle je vyrobená z nerezové oceli. Spojení s vázou je přes silikonové těsnění.
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv korunkou z naší nabídky.
Jak vybrat správnou vázu na tuto vodní dýmku?
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv vázou větší velikosti.
Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.
Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodní dýmky 40-60cm |
|---|---|
| EAN: | 4925 |
| Typ dýmky: | ⚖️ Zlatý střed |
| Obsah balení: | 🦴 Pouze tělo |
| Velikost: | 40-60cm |
| Typ spojení: | 🔘 Na těsnění |
| Dekor: | nerez |
| Barva: | 🥈 Stříbrná |
| Váza: | ne |
| Korunka: | ne |
| Náustek: | ano |
| Hadice: | ne |
| Diffusor: | ano |
| Tesnění pro vázu: | ano |
| Tesnění pro korunku: | ne |
| Vnitřní průměr těla: | 10mm |
| ? Výška: | 51cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

HookahTree je ruská značka, která je velmi rozšířená a oblíbená díky svému elegantnímu designu, protože tyto vodní dýmky velice snadno zapdnou do jakéhokoli interiéru.
Vodní dýmky HookahTree jsou vyrobené z vysoce kvalitních kovů, které jsou odolné vůči korozi, pachům a teplotním extrémům. To vše spolu s designem hraje důležitou roli při výběru vodní dýmky.
