Vodní dýmka - Alpha Hookah, Model X Neon
Kód: 4673737300406.png?61f2d07c)
.png?6175bf2e)

Související produkty
Detailní popis produktu
Alpha Hookah má ve své nabídce mnoho netradičních vodních dýmek. Výjimkou není ani tato, která má luminiscenční povlak, díky kterému ve tmě jasně září.
Vodní dýmka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která se snadno udržuje a je velmi odolná.
Obsahuje diffusor a dostatečně široký talíř, který zabraňuje odpadávání žhavých kousků na podlahu.
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv korunkou z naší nabídky.
Jak vybrat správnou vázu na tuto vodní dýmku?
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv vázou větší velikosti.
Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.
Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodní dýmky 40-60cm |
|---|---|
| EAN: | 4673737300406 |
| Typ dýmky: | 💎 Luxusní |
| Obsah balení: | 🦴 Pouze tělo |
| Velikost: | 40-60cm |
| Typ spojení: | 🔘 Na těsnění |
| Dekor: | hliníkový návlek |
| Barva: | 🌈 Mix barev |
| Váza: | ne |
| Korunka: | ne |
| Náustek: | ano |
| Hadice: | ano |
| Diffusor: | ano |
| Tesnění pro vázu: | ano |
| Tesnění pro korunku: | ano |
| Vnitřní průměr těla: | 14mm |
| ? Výška: | 42cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Jeden z nejpopulárnějších výrobců vodních dýmek a příslušenství v Rusku. Objevil se v Petrohradě v roce 2015. Vysoká kvalita, jedinečná řešení a stylový design jsou hlavními hodnotami společnosti. Ocenění za dýmku roku: 2019 JohnCalliano Awards, Hookah Battle a Hookah Club Show.
Řada značky je pozoruhodná svou rozmanitostí - každý zákazník si bude moci najít to, co potřebuje: od přenosných mini-vodních dýmek po prémiové designové modely. Petrohradští kluci od modelu k modelu vylepšují svá zařízení, dodávají jim ještě větší lesk a nejvyšší kvalitu a dosahují lásky široké veřejnosti. Značka také nabízí stylové doplňky.










