Vodní dýmka - Misha, Rebel Nardo Gray
Kód: 4673737300543.png?61f2d07c)
.png?6175bf2e)

Související produkty
Detailní popis produktu
Minimalistická a zároveň velmi stylová vodní dýmka od dceřiné značky Alpha Hookah.
Vodní dýmka je vyrobena výhradně z kvalitních, časem prověřených materiálů.
Dýmku lze rozebrat a tím lépe vyčistit nebo třeba vzít s sebou.
Model nabízí nekonečnou škálu barevných kombinací.
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv korunkou z naší nabídky.
Jak vybrat správnou vázu na tuto vodní dýmku?
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv vázou menší velikosti.
Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.
Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodní dýmky 20-40cm |
|---|---|
| EAN: | 4673737300543 |
| Typ dýmky: | 🏷️ Levné |
| Obsah balení: | 🦴 Pouze tělo |
| Velikost: | 20-40cm |
| Typ spojení: | 🔘 Na těsnění |
| Dekor: | žádný |
| Barva: | 🩶 Šedá |
| Váza: | ne |
| Korunka: | ne |
| Náustek: | ano |
| Hadice: | ano |
| Diffusor: | ano |
| Tesnění pro vázu: | ano |
| Tesnění pro korunku: | ano |
| Vnitřní průměr těla: | 13mm |
| ? Výška: | 36cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Dceřiná značka Alpha Hookah.
