Kartáč na čištění HMS - AO, HMD Bürste

Kód: 4251862402204
175 Kč 145 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Dřevěný kartáč na čištění HMS má tvar, který vám přesně sedne do ruky. Díky mosazným štětinám šetrně a účinně odstraňuje všechny zbytky tabáku po použití. Ideální je nechat HMS odmočit ve vodě a poté vykartáčovat. Budete mít jistotu, že na příští použití bude zcela ready a nic neovlivní chuť tabáku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný kartáč na čištění HMS má tvar, který vám přesně sedne do ruky. Díky mosazným štětinám šetrně a účinně odstraňuje všechny zbytky tabáku po použití. Ideální je nechat HMS odmočit ve vodě a poté vykartáčovat. Budete mít jistotu, že na příští použití bude zcela ready a nic neovlivní chuť tabáku. Štětiny jsou umístěny na dostatečně široké ploše, čímž se snižuje riziko poškrábání konečků prstů.

Celková délka kartáče: 19,5cm

Délka kartáčové hlavy: 3,8cm

Délka štětin: 1,5 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ao

Německá značka AO jsou mladí dynamičtí nadšenci, které jejich práce opravdu baví. Zabývají se výrobou kvalitních doplňků k vodním dýmkám. Všechny své výrobky nejdříve podrobí pečlivému vývoji a testování, než je pustí do světa. Sází na praktičnost a individualitu a jejich heslem je "Made for you". Koupí doplňků této značky rozhodně neuděláte chybu.