Korunka pro vodní dýmku - Oblako, Phunnel M Mono Beige

Kód: 2941
578 Kč 478 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Korunka Oblako Phunnel Mono je skutečné umělecké dílo! Je pokryta kapičkami speciálního gelu takže to vypadá jako by byla orosená. Tato korunka zaručeně překvapí! Díky širokému otvoru uprostřed je zajištěn příjemný tah, glazura víc zahřívá tabákovou směs a dostatečná hloubka korunky zajišťuje větší objem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viděli jste někdy tak krásnou korunku? Korunka Oblako Phunnel Mono je skutečné umělecké dílo! Je pokryta kapičkami speciálního gelu takže to vypadá jako by byla orosená. Tato korunka vás i vaše přátele zaručeně překvapí! Ale design není všechno. Proč by jste si měli vybrat tento konkrétní model? Díky širokému otvoru uprostřed je zajištěn příjemný tah, glazura víc zahřívá tabákovou směs a dostatečná hloubka korunky zajišťuje větší objem. Korunka Oblako Phunnel Mono je ideální pro ty, kteří mají rádi lehčí a silné tabáky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Korunky pro vodní dýmky
Typ: phunnel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

oblako

Oblako  je výrobcem korunek z Volgogradu.

Korunky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s použitím pouze potravinářských glazur a bílé hlíny. Hlavním rozdílem mezi korunkami je vyšší stopka a kombinace vypalováním v mléce a přídáváním keramické glazury. K dosažení tohoto výsledku prochází korunky až třikrát vypalovacími časy a teprve poté získají svůj vysněný design.