Vodní dýmka - Oduman, Cosmo
Kód: 8681933502728.png?61f2d07c)
.png?6175bf2e)

Související produkty
Detailní popis produktu
Prvotřídní kvalita. Všechny díly jsou z nerezové oceli. Difuzor.
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv korunkou z naší nabídky.
Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.
Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.
Čištění vázy: štětka + teplá voda. Voda nesmí být moc horká nebo moc studená, průdká změna teploty může vést k prasknutí skla.
Čištění těla: štětka + teplá voda. Nedoporučuje se tělo dýmky čistit čistícími prostředky, při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komplety dýmka + váza |
|---|---|
| EAN: | 8681933502728 |
| Typ dýmky: | 📦 Sada s vázou |
| Obsah balení: | 🏺 Tělo s vázou |
| Velikost: | 40-60cm |
| Typ spojení: | 🔄 Závit / Click |
| Dekor: | nerez |
| Barva: | ⚫ Černá |
| Váza: | ano |
| Korunka: | ne |
| Náustek: | ano |
| Hadice: | ano |
| Diffusor: | ano |
| Tesnění pro korunku: | ne |
| Vnitřní průměr těla: | 13mm |
| ? Výška: | 60cm |
| Další příslušenství: | pružina |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

