Vodní dýmka - Darkside, Intro Bronze
Kód: 4680143579456.png?61f2d07c)
.png?6175bf2e)

Související produkty
Detailní popis produktu
Kompaktní vodní dýmka od světoznámé dýmkařské značky Darkside.
Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv korunkou z naší nabídky.
Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.
Fotka může být ilustrační.
V sekci «parametry produktu» zjistíte zda balení obsahuje vázu, hadici, náustek nebo další příslušenství.
Čištění vázy: štětka + teplá voda. Voda nesmí být moc horká nebo moc studená, průdká změna teploty může vést k prasknutí skla.
Čištění těla: štětka + teplá voda. Nedoporučuje se tělo dýmky čistit čistícími prostředky, při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komplety dýmka + váza |
|---|---|
| EAN: | 4680143579456 |
| Typ dýmky: | 💎 Luxusní, 📦 Sada s vázou |
| Obsah balení: | 🏺 Tělo s vázou |
| Velikost: | 20-40cm |
| Typ spojení: | 🔄 Závit / Click |
| Dekor: | polyacetalový návlek |
| Barva: | 🥉 Bronzová |
| Váza: | ano |
| Korunka: | ne |
| Náustek: | ano |
| Hadice: | ano |
| Diffusor: | ne |
| Tesnění pro korunku: | ano |
| Vnitřní průměr těla: | 11mm |
| ? Výška: | 41cm |
Video (Rus)
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Darkside je jednou z nejznámějších značek tabáku všech dob. Tato ruská společnost prorazila na trh velmi dramaticky, v roce 2015. Jejich tabák se vyznačuje jasnými a bohatými chuťovými nuancemi a je velmi silný. Tabáky Darkside jsou vyrobeny speciální technologií a složení je patentováno, protože je přísně tajné. Je známo pouze to, že k výrobě produktů se používají pouze vysoce kvalitní listy v kombinaci s přírodními německými příchutěmi. Pokud se rozhodnete koupit tabák Darkside, nezapomeňte, že patří k silným produktům a ne vždy je vhodný pro začínající dýmkaře.
