Kleště na uhlíky - Orden, King Artur

Kód: 9446
390 Kč 322 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Designově kleště plně odpovídají mystické legendě značky - kromě vyřezávaného nápisu Orden jsou kleště opatřeny symbolem známým jako „triquetr“. Neodvážíme se rozluštit jeho význam, protože v triquetře existuje spousta interpretací, z nichž některé pocházejí z dob odvážných Keltů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kleště na uhlíky od značky Orden - zajímavé kleště v dárkové krabičce v podobě meče krále Artuše.

Délka: 20cm

Materiál: nerezová ocel

Hmotnost: 100gr

Výrobci vodních dýmek a také kleští nastavili laťku tak vysoko, že nestačí vyrábět jen vysoce kvalitní doplňky - musíte je udělat neobvyklými. A kleště na uhlíky od značky Orden jsou jedním z takových originálních výrobků. Začněme ale otázkou kvality. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou o něco kratší než většina kleští, ale to při práci vůbec nevadí. Designově kleště plně odpovídají mystické legendě značky - kromě vyřezávaného nápisu Orden jsou kleště opatřeny symbolem známým jako „triquetr“. Neodvážíme se rozluštit jeho význam, protože v triquetře existuje spousta interpretací, z nichž některé pocházejí z dob odvážných Keltů.  Je možné, že nám značka chce dát náznak budoucího vydání. Jsme rozhodně pro! Navíc tento symbol vypadá opravdu skvěle a dává kleštím určitou autentičnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

orden

Mladá ruská značka Orden Hookah zaujala zodpovědný přístup k vytvoření vlastního konceptu. Chlapi, inspirovaní kultovními historickými postavami, jejichž jména se navždy zapsala do historie a jsou zahalena mnoha tajemstvími a spekulacemi, se pustili do psaní vlastní historie.