Taška na přenos vodní dýmky - Tortuga, Bag Exclusive

Kód: 4829
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

I s větší vodní dýmkou je potřeba občas cestovat. Aby všechny komponenty zůstaly v pořádku, vyplatí se pořídit tašku na převoz.

Konkrétně tato taška od značky Tortuga má hned několik vychytávek, které jistě oceníte. Například má odnímatelnou vnitřní vložku, aby se přizpůsobila různým tvarům vodních dýmek, která zároveň slouží jako pikniková podložka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I s větší vodní dýmkou je potřeba občas cestovat. Aby všechny komponenty zůstaly v pořádku, vyplatí se pořídit tašku na převoz.

Konkrétně tato taška od značky Tortuga má hned několik vychytávek, které jistě oceníte. Například má odnímatelnou vnitřní vložku, aby se přizpůsobila různým tvarům vodních dýmek, která zároveň slouží jako pikniková podložka. Kapsa na příslušenství má i zámek, abyste měli vše v bezpečí.

Rozměry: 63x25x25 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

tortuga

TORTUGA je dynamicky se rozvíjející značka v oboru vodních dýmek. V roce 2017 byla zprovozněna výrobní hala vybavena moderním zařízením pro výrobu vodních dýmek a jejich součástí. Samostatně je třeba poznamenat, že montáž výrobků se provádějí ručně, což zaručuje vysokou kvalitu hotového výrobku. Při výrobě vodních dýmek značky „TORTUGA“ se používají zdravotně nezávadné materiály s dlouhou životností.